Studenckie wakacje za granicą? Sprawdź najgorętsze okazje na 2023 rok

Myślisz o wypoczynku w wakacje? To bardzo dobrze, bo tak się akurat składa, że mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia. Wybierz się z nami na najlepszy wyjazd studencki, jaki możesz sobie zaplanować. Nie czekaj na okazję, ona już tu jest i czeka, byś wziął ją ze sobą do plecaka. Chorwacja, Włochy, Hiszpania? Który kierunek Ty wybierzesz?

8/8

Summer Fest na Chorwackiej Ibizie

Chorwacja - Novalja - Wyspa Pag

 • Jeziora Plitvickie
 • Boat Party
 • Codzienne Imprezy
 • Wycieczka do Zadaru
Bestseller
27.08.2023 - 3.09.2023 (8 dni)
1799PLN/
-28%
Od 1299PLN/
Szczegóły wyjazdu
8/8

Wakacje wrześniowe w Hiszpanii

Hiszpania - Lloret de Mar

 • Blisko Barcelony
 • Codziennie imprezy tematyczne
 • Malownicze wybrzeże Costa Brava
 • Pełne wyżywienie (Śniadania, obiady i kolacje)
Bestseller
08-09-2023 - 15-09-2023 (8 dni)
1899PLN/
-32%
Od 1299PLN/
Szczegóły wyjazdu
8/8

Summer SHOW! – Chorwacka Ibiza

Chorwacja - Novalja - Wyspa Pag

 • Jeziora Plitvickie
 • Boat Party
 • Codzienne Imprezy
 • Wycieczka do Zadaru
Bestseller
11.09.2023 - 18.09.2023 (8 dni)
1799PLN/
-49%
Od 899PLN/
Szczegóły wyjazdu
8/8

Summer Closing na Chorwackiej Ibizie

Chorwacja - Novalja - Wyspa Pag

 • Jeziora Plitvickie
 • Boat Party
 • Codzienne Imprezy
 • Wycieczka do Zadaru
Bestseller
18.09.2023 - 25.09.2023 (8 dni)
1799PLN/
-40%
Od 999PLN/
Szczegóły wyjazdu
Ultra Europe

Studenckie lato – Chorwacja we wrześniu

Trochę spokojniej, mniej dzieci i hałasu, za to zabawa, którą przygotujemy będzie nie mniej gorąca niż chorwackie słońce. Obozy studenckie w Chorwacji nie muszą odbywać się w lipcu albo sierpniu. W końcu na Południu jest ciepło nawet we wrześniu, a Ty, jako student, masz teraz wolne. To co, wybierasz się z nami do Istrii lub Puli?

Chorwackie lato studenckie 2023 możesz spędzić na cudownych wodach Adriatyku. Wybierz się z nami w rejs imprezowym statkiem, poznaj zalety zabawy na plaży i odwiedź najlepsze kluby w tej części Chorwacji, a do tego zwiedzaj Pulę, Istrię, Rovinji. Atrakcji nie zabraknie, a przez tydzień poznasz dobrze kawał kraju i kulturę miejsca. No i zabawisz się, bo wakacje studenckie z Party Camp nie mogą obejść się bez fantastycznych ludzi i świetnych imprez.

Costa Brava wrześniową porą?

A może wolisz pojechać bardziej na zachód? Obozy studenckie 2023 zahaczą także o Hiszpanię, która wrześniem jest bardziej rozśpiewana i roztańczona, ale nie brakuje jej ciepła i przyjemności. Gorące imprezy na plaży Lloret de Mar, najlepsze kluby Barcelony i zwiedzanie stolicy Katalonii. Oprócz tego doskonali ludzie, z którymi spędzisz tyle niezapomnianych chwil podczas tego tygodnia, że wielu z nich nigdy nie zapomnisz.

Baw się we wrześniu podczas lata studenckiego z Party Camp i odwiedź słoneczną Hiszpanię, która o tej porze roku nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Codzienne imprezy tematyczne, wielka biba na plaży z najlepszymi DJ-ami tego kraju oraz multum ludzi, którzy podobnie jak Ty, są tu po to, by się bawić i czerpać z życia. Wybierz się z nami do Hiszpanii i zwiedzaj po swojemu. Takie wyjazdy studenckie zdarzają się tylko raz w życiu. To co, pakujesz się i lecimy w drogę?

Rimini jak marzenie

Włoskie plaże uchodzą za doskonałe miejsce do imprez, ale jedzenie i drinki, jakich tu doświadczysz, sprawią, że się zakochasz. Być może nie tylko w nich… Już teraz zarezerwuj miejsce w autokarze jadącym do włoskiego miasta Rimini. Studenckie wakacje 2023 nad Morzem Śródziemnym to bajka.

Świetne kluby, które tu są, słyną z ostrej zabawy, a organizowane przez nas atrakcje sprawią, że żadnego dnia z siedmiu, które spędzisz poza domem, nie będziesz żałował. Wybierz wyjazd studencki, który przysporzy Ci wspomnień i wiele przyjemności z najlepszymi ludźmi, których jednoczy zabawa przy dobrej muzie. Zabaw się z nami w miasteczku wodnym czy parku rozrywki podczas tego lata studenckiego. Do tego Rzym, San Marino i kluby, których jeszcze nie widziałeś. Albo to one nie widziały Ciebie!

Lloret de Mar na pełnej

Hiszpania podczas wakacji studenckich w 2023 będzie oblegana. Bo to świetne miejsce na zabawę, relaks i niczym nieskrępowany odpoczynek. Wbijaj z nami na najgorętsze imprezy na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava lub w klubach, których sława sięga całej Europy. Wybierz odpowiedni pakiet i jedź z nami do najlepszych hoteli w słonecznym półwyspie iberyjskim.

Tutaj weźmiesz udział w wielu imprezach tematycznych, zabawie integracyjnej non stop czy odwiedzisz kluby, o których do tej pory tylko słyszałeś. W to lato studenckie zwiedzisz także Barcelonę, zobaczysz urokliwe uliczki, kościoły i stadion Camp Nou, a potem zabawisz się podczas imprezowego rejsu. Tutaj możesz wybrać dokładny termin oraz hotel, w którym spędzisz ten wyjątkowy czas. W nim także zorganizujemy niejedną imprezę, by poznać się bliżej i cieszyć się swoją obecnością. To najlepszy pomysł na wyjazd dla studentów w 2023 roku, na jaki wpadniesz.

Więc po co czekasz? Na tym obozie studenckim naprawdę nie może Cię zabraknąć!