STUDENCKA MAJÓWKA 2023, CZYLI IMPREZOWE WYJAZDY NA MAJÓWKĘ – DŁUGI WEEKEND

Majówka… Polacy kochają ten czas, gdy nad Wisłą unosi się przepiękny dym grillowanej kiełbaski popijanej piwem. Jednak takie statyczne rozrywki nie muszą być atrakcyjne dla młodych, którzy szukają szalonych dni, które będzie można wspominać przez całe życie. Jak spędzić piękne, słoneczne majowe dni i nie wynudzić się za całe życie?

8/8

Majówka 2023 na Chorwackiej Ibizie

Chorwacja - Novalja - Wyspa Pag

 • Jeziora Plitvickie
 • Boat Party
 • Codzienne Imprezy
 • Wycieczka do Zadaru
Bestseller
28.04.2023 - 04.05.2023 (7 dni)
1999PLN/
-40%
Od 1199PLN/
Szczegóły wyjazdu
8/8

Majówka 2023 w Hiszpanii

Hiszpania - Lloret de Mar

 • Blisko Barcelony
 • Codziennie imprezy tematyczne
 • Malownicze wybrzeże Costa Brava
 • Pełne wyżywienie
Bestseller
28-04-2023 - 04-05-2023 (7dni)
1999PLN/
-40%
Od 1199PLN/
Szczegóły wyjazdu
8/8

Majówka 2023 w Łebie

Polska - Łeba

 • Imprezy klubach
 • Imprezy integracyjne w terenie
 • Amerykańska domówka & Grill przy domkach
 • Najlepsza ekipa, animacje, zabawy
Bestseller
29.04.2023 - 03.05.2023 (5 dni)
999PLN/
-30%
Od 699PLN/
Szczegóły wyjazdu

MAJÓWKA 2023 W POLSCE – GRILL, PIWKO, CHILLOUT

Majówka 2023 nie musi znów wyglądać tak samo. Grill, butelka piwa i chillout na działce. Równie dobrze może być spędzona aktywnie lub jeszcze ciekawiej niż kiedykolwiek. Jak? Odpowiedź jest prosta: wyjazdy na majówkę. Oczywiście najłatwiej jechać w Polskę, ale nie zawsze najkorzystniej. Oczywiście, za granicą trzeba wiedzieć gdzie i z kim wyjeżdżać, jednak fakty są takie, że zarówno morze, jak i góry w naszym kraju przyciągają bliskością, ale odrzucają ceną. Tymczasem inne europejskie kraje oferują coś, czego u nas nie ma. Czyli? Bingo! Ciepło. Dzięki temu masz pewność, że weekendu majowego nie spędzisz na leżaku w pokoju lub grając w karty w świetlicy osiedlowej, ale naprawdę wygrzejesz się i zakosztujesz życia.

Majówka 2023

CHORWACJA W WEEKEND MAJOWY?

Majówka w ChorwacjiNiezwykłą popularnością, zwłaszcza w ostatnich latach i zwłaszcza wśród studentów na majowy weekend cieszy się Euro Trip. To specjalny rodzaj wycieczki po krajach europejskich autobusem.

Dzięki niej zwiedzasz wiele zakątków Europy, zatrzymując się to tu, to tam, dążąc do określonego miejsca. Wyjątkowa atmosfera takich wycieczek, duża ilość młodych osób oraz świetna zabawa zachęcają studentów do wyboru tej formy rozrywki.

To doskonała okazja do zabawy, przyjemności, relaksu oraz odpoczynku. A jakie europejskie kierunki są dziś w modzie?

MAJÓWKA NA POŁUDNIU EUROPY

Majówka 2023 w ChorwacjiJednym z najpopularniejszych wyborów są wyjazdy do Chorwacji na majówki. Jest tam wiele ciekawych miejsc, między innymi wyspa Krk, popularny kurort Dubrownik czy stary Split, jednak na weekend majowy najlepiej nadaje się Crkvenica nieopodal chorwackiej Rijeki.

To miasto wprost nad wodą położone, dokładnie nad Zatoką Kvarnerską nad Adriatykiem, i niezwykłe miejsce na prawdziwy Euro Trip. Jako miejscowość wypoczynkowa znana jest już od XIX wieku. Cieszy się dużą popularnością, nie tylko podczas majowego weekendu, ale także podczas wakacyjnych tripów, zwłaszcza ze względu na doskonałe położenie, liczne sanatoria oraz przyjemny klimat.

Poczuj aurę prawdziwej studenckiej majówki i wybierz się do Crkvenicy!

STUDENCKA MAJÓWKA 2023 W HISZPANII

Drugim popularnym kierunkiem na Euro Trip podczas majówki jest Hiszpania. Wyjazdy na weekend majowy do Hiszpanii już niezwykle długo cieszą się wielką popularnością. Maj to okres, w którym hiszpańskie słońce przygrzewa mocno, ale nie spieka tak bardzo jak w lato. Ciepłe morze, przyjemny klimat, doskonałe jedzenie i smaczne alkohole… Czego chcieć więcej? Studencki wypad do Lloret de Mar to prawdziwy rarytas. Wyjątkowa atmosfera tego nadmorskiego kurortu z prowincji Girona, który liczy sobie niewiele poniżej 30 000 osób, sprawia, że co roku z wizytą w tym mieście podczas majówki zjawiają się rzesze studentów z Polski. To przyjemna plaża, brak kłopotów, spokój i relaks oraz niezwykła impreza, na której nie może Cię zabraknąć!

Majówka 2023 w Hiszpanii

Studencka majówka to niezapomniany czas, który powinno się wspominać przez całe życie. To ten moment, kiedy jeszcze możesz zaszaleć i nie myśleć o konsekwencjach. To moment, w którym życie jest najprostsze, a pogoda uśmiecha się do Ciebie. Wybierz jedną z wycieczek typu Euro Trip na partycamp.pl i ciesz się życiem pełnym witalności i słońca. Niech wygra dobra zabawa. Wbijaj z nami do Chorwacji i Hiszpanii!