Wiedeń

Jedna z najważniejszych stolic Europy, miasto, w którym żyje się wygodnie i przyjemnie, do tego miejsce, które ma jedną z najlepszych sieci tramwajowych. Stolica kultury i pięknej architektury, miasto o wielu twarzach i wielu możliwościach. Wiedeń przez wieki był niemalże stolicą Europy. Jaki jest dziś?

Przekonaj się, czym zaskoczy Cię Dunaj w Wiedniu

Przepiękna architektura. To powinno rzucić Ci się w oczy jako pierwsze podczas wyjazdów studenckich do Wiednia. Miasto powstawało przez wiele wieków i nie zniszczyła go II wojna światowa. To cudowne miejsce jest dziś określane jako jedno z najprzyjemniejszych do życia, jeśli chodzi o metropolie. Wiedeń to jednak nie tylko muzyka klasyczna czy architektura sprzed kilku wieków, ale także świetne kluby i bardzo bogate życie nocne, co sprawia, że właśnie tu wielu studentów znajduje miejsce na aktywny wypoczynek.

Wybierz Wiedeń i nie żałuj

Zobacz, jak pięknie wygląda to klasycystyczne miasto z punktu widzenia rzeki i przepłyń się Dunajem. Przekonaj się, że tutaj można o wiele więcej niż tylko zwiedzać pałace i katedry, a także słuchać muzyki klasycznej. Wybierz się na szałową imprezę do Wiednia. Możesz!

Sprawdź nasze oferty we Wiedniu

Wyjazdy studenckie do Wiednia