Rovinj

Piękne plaże, charakterystyczna zabudowa, bardzo duża baza noclegowa oraz doskonałe warunki do pływania ? tak w skrócie można scharakteryzować miasto leżące na północy Chorwacji, w żupani istryjskiej. Odwiedź je, by przekonać się, że to jedno z centrów turystycznych tego kraju.

Istria w pełnym wydaniu, czyli piękno Rovinj

Odpoczynek w Chorwacji to doskonały pomysł na każdy moment roku. Szczególnie lato studenckie w Rovinj to okazja to zabawy i imprezowania pod gołym niebem przez cały dzień. Liczne atrakcje turystyczne, przepiękne plaże oraz kluby na plaży i w mieście sprawiają, że Istria, a w szczególności Rovinj co roku staje się miejscem odwiedzin dla wielu ludzi. Wspólnie bawią się oni na najbardziej gorących plażach Adriatyku, a w wolnych chwilach zwiedzają zabytkową zabudowę tego miasta.

Doceń wyjątkowość Istrii

Odwiedź Chorwację w wakacje i przekonaj się, że Rovinj kryje w sobie wiele miejsc, o których nie wiedziałeś. Ciesz się słońcem, pięknymi plażami i przepiękną architekturą, a przede wszystkim wolnością, odpoczynkiem i relaksem w najlepszych klubach na wybrzeżu.

Sprawdź nasze oferty w Rovinj

Wyjazdy studenckie do Rovinj