Mediolan

Włoska stolica mody i dobrego jedzenia, do tego świetna lokalizacja, przyjemny klimat i doskonałe warunki do odpoczynku przez kilka dni i kilka tygodni. Mediolan to miasto włoskie, które nie tylko zachwyca pięknymi zabytkami, ale także gwarantuje dostęp do klubów, jakich w innych miejscach nie zobaczysz.

Zobacz, jak bawić się w stolicy mody

Mediolan to miasto bardzo stare, ulokowane w takim klimacie, że jednocześnie jest nie najbardziej gorąco, ale i nigdy zimno. Przyjemna aura sprzyja wypoczynkowi, a dodatkowym atutem tego miejsca jest jedzenie. Spróbowanie prawdziwie włoskiej pizzy czy jednego z wielu dań z makaronami sprawi Ci wielką przyjemność podczas wyjazdów studenckich do Mediolanu. To prosta i bardzo smaczna kuchnia. Jednak aura Mediolanu pozwoli Ci także spędzić doskonały czas zwiedzając różne miejsca w tym mieście, między innymi katedrę Duomo czy słynne uliczki z najdroższymi ubraniami. Klubów nocną porą tu również nie brakuje.

Odkryj Mediolan na nowo

Zobacz, jak doskonale można bawić się w Mediolanie i czerp z atrakcji, które przygotowała pogoda i tradycja włoska. Mediolan ma naprawdę wiele zabytków, jest miastem otwartym, dobrze skomunikowanym i takim, w którym dobrego alkoholu i imprez nie może nigdy zabraknąć.

Sprawdź nasze oferty w Mediolanie

Wyjazdy studenckie do Mediolanu