Madryt

Centrum administracyjne i kulturowe Hiszpanii i jedno z najważniejszych miast całego kontynentu. Madryt to miejsce nie mniej znane od Barcelony, a przy tym naprawdę urzekające architekturą, jedzeniem, kolorytem i atmosferą, jaka spowija to miasto. Warto odkryć szaleństwo madryckich nocy.

Sztuka, kultura i nowoczesność

Madryt to miasto wielu kontrastów. Widać tu konkwistadorski sznyt, arabskie wpływy sprzed wielu wieków oraz nowoczesną myśl hiszpańskich mistrzów architektury. Nie można zwiedzić Madrytu podczas wyjazdów dla studentów do Hiszpanii bez oglądania Muzeum Prado. Ale tego rodzaju miejsc jest tu więcej, a przy tym zatrzęsienie knajpek i restauracji z przepysznym jedzeniem oraz kluby, w których można bawić się do rana, tym bardziej, że pogoda tutaj to istny raj dla turystów i to niemalże o każdej porze roku.

Zobacz Madryt, jakiego nie znałeś

Wybierz się do Madrytu i przekonaj, że stolica Hiszpanii ma w sobie coś wyjątkowego. Już przechadzając się po uliczkach przekonasz się, że miasto to ma duszę i wyjątkowość, a liczba klubów i dostępnych tu trunków sprawi, że poczujesz się jak w niebie.

Sprawdź nasze oferty do Madrytu

Wyjazdy studenckie do Madrytu