Lizbona

Powodów, dla których warto zobaczyć stolicę Portugalii jest naprawdę wiele i nie trzeba ich daleko szukać. Morza szum, ptaków śpiew, piękna zabudowa na wzgórzach oraz doskonałe jedzenie i trunki to tylko niektóre z nich. Warto więc pomyśleć o Lizbonie na wakacyjny wyjazd.

Dlaczego warto wybrać się do Lizbony?

Stolica Portugalii słynie z przyjaznych i uśmiechniętych ludzi. Każdy by się uśmiechał, gdyby na co dzień miał tak przyjemny klimat, jaki jest tu. Lekka bryza od oceanu i doskonała temperatura do życia sprawiają, że to niezwykłe miasto żyje inną kulturą. Urokliwa dzielnica Alfama to tylko jedna z możliwości zobaczenia Lizbony od innej strony na wakacjach studenckich. Innym miejscem jest Rua Augusta, która za dnia przepełnia się turystami i knajpkami, a w nocy staje się centrum rozrywkowym stolicy Portugalii. Tu naprawdę umieją się świetnie bawić.

Zobacz atrakcje Portugalii

Przepiękne ujście Tagu do Oceanu Atlantyckiego, doskonałe jedzenie i wino oraz inne trunki sprawią, że klimat tego miejsca będzie naprawdę urokliwy. Zachodzące słońce rzucające cień na piętrową zabudowę to moment idealny na zaczęcie imprezy; to sygnał, którego nie można zignorować. Też tak macie?

Sprawdź nasze oferty do Lizbony

Wyjazdy studenckie do Lizbony