Krk

Wyspę o tej samej nazwie łączy z lądem niemalże półtorakilometrowy most, który ciągnie się nad Morzem Adriatyckim. To niezwykłe przeżycie, ale atmosfera wyspy także zachwyca. To miejsce, które jest uznawane za jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów w Chorwacji.

Przepiękna wyspa, charakterystyczne miasto

Krk jako miasto jest najważniejszym ośrodkiem wyspy o tej samej nazwie. Na terenie wyspy są nie tylko niezwykle piękne plaże żwirowe oraz krystalicznie czysta, przepiękna woda, która ma przyjemną temperaturę, ale także inne atrakcje, jak na przykład jaskinia Biserujka. Warto odwiedzić to miejsce, bowiem jest bardzo dobrze usytuowane i można stąd zwiedzić większą część Chorwacji, ale przy tym także zatrzymać się tu na dłużej i cieszyć się odpoczynkiem na pięknej plaży pod słońcem, które przyświeca tu bardzo często, bowiem panuje tu iście śródziemnomorski klimat.

Wybierz się na wakacje do Krk!

Wyspa Krk to miejsce, które musisz odwiedzić, jeśli lubisz przepięknie położone tereny, ciepłą wodę i odpoczynek, podczas którego nie musisz nic. To miejsce jest szczególnie doceniane przez rodziny z dziećmi.

Sprawdź nasze oferty w Krk

Wyjazdy studenckie do Krk