Korfu

Wyspa uwielbiana przez Polaków nie tylko dlatego, że tutaj warunki wypoczynkowe są najlepsze, ale także dlatego, że jest tu pięknie i smacznie. Jedzenie, alkohole, kluby, restauracje i przepiękne morze sprawiają, że wyspa Korfu to obowiązkowy kierunek dla tych, którzy szukają odpoczynku.

Przepiękne plaże i cudowna pogoda

Korfu słynie przede wszystkim z wakacyjnej pogody przez całe lato studenckie na Korfu, więc o temperaturę nie trzeba się tu martwić. Już na początku dobrze zapoznać się z warunkami, jakie tu panują, i wybrać się nad Zatokę Miłości. Urocze klify i przepiękna plaża tylko potwierdzają, że jest to raj dla osób, które uwielbiają ciepło, słońce, przyjemną wodę oraz odpoczynek połączony z nocnym szaleństwem, do którego na Korfu każdy jest przyzwyczajony. Dlatego ilość klubów jest odpowiednia i każdy znajdzie tu coś specjalnie dla siebie.

Wybierz się do słonecznej Grecji

Grecja to miejsce szczególne, a już wyspy sprawiają, że życie płynie inaczej. Zabawa na Południu sprawia, że wyjazdy mogą być ciekawsze i połączone ? ze zwiedzaniem i odpoczynkiem na plaży i w wodzie. Na Korfu wszystkiego jest pod dostatkiem.

Sprawdź nasze oferty na Korfu

Wyjazdy studenckie na Korfu