Kokkino Nero

Być może nieco mniej znane miejsce, ale nie mniej urzekające niż większość greckiego raju. Tym razem to jednak nie tak popularna w Polsce Grecja morska, ale ta kontynentalna, w której tak samo nie brakuje jednak ciepła, przyjemnych plaż oraz nadmorskiego klimatu klubowego.

Kurort, z którego nie będziesz chciał wracać

Kokkino Nero leży niedaleko Larisy i blisko Salonik. Nieopodal znajduje się także słynna góra Olimp, co sprawia, że Kokkino Nero to dobry punkt wypadowy na wakacje studenckie w Kokkino Nero. Jest tu wszystko, czego możesz potrzebować, na przykład plaże z przyjemnym piaskiem, ciepła woda morska oraz dobrze rozwinięta baza turystyczna z licznymi restauracjami, barami i klubami, z których użytek możesz zrobić przede wszystkim nocą. Kokkino Nero jest miejscem, w którym jest trochę zwiedzania i trochę odpoczynku. Dokładnie tak, jak lubisz.

Wybierz kontynentalną Grecję

Miejsce urzeka pięknem i daje możliwości do zwiedzania najważniejszych regionów Grecji. Tutaj trzeba spróbować doskonałego jedzenia, posmakować wina i innych trunków oraz pobawić się w klubach na plaży przez całą noc. Takie lato to coś, czego nie da się później zapomnieć.

Sprawdź nasze oferty do Kokkino Nero

Wyjazdy studenckie do Kokkino Nero