Fuerteventura

Wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich to obszar szczególnie chętnie wybierany przez wielu turystów. Jest tu niezwykle ciepło, klimat afrykański, a terytorium europejskiego państwa, co sprawia, że odpoczynek tu należy do najprzyjemniejszych ze wszystkich.

Atrakcje Wysp Kanaryjskich

Fuerteventura, bo o niej mowa, to jedna z wysp tego archipelagu, który leży na Oceanie Atlantyckim, w pobliżu zachodniego wybrzeża Afryki. Formalnie należy jednak do Hiszpanii i jest częstym miejscem odpoczynku wielu turystów z całego świata. Niezwykły klimat to jedno, ale warto docenić także skały, które znajdują się tu, bowiem Wyspy Kanaryjskie to archipelag pochodzenia wulkanicznego, co sprawia, że miejsce to jest szczególnie ważne dla miłośników przyrody.

Zabaw się na Fuerteventurze!

Wybierz lot na Kanary i przekonaj się, jak to jest kąpać się w Oceanie Atlantyckim. To Wyjątkowe wybrzeże wysp hiszpańskich sprawi, że zapomnisz o codzienności i będziesz wypoczywał z myślą o błogim lenistwie. Zabaw się w jednym z klubów lub ciesz się pogodą na plaży. Wybieraj!

Sprawdź nasze oferty na Fuerteventurze

Wyjazdy studenckie na Fuerteventurę