Bratysława

Słowacka stolica jest ulokowana niedaleko granicy z Austrią, w miejscu, które jest oddalone od Tatr najdalej, jak się w granicach tego państwa da. Ulokowana nad Dunajem, może Cię niejednokrotnie zaskoczyć, więc jeśli szukasz miejsca do zwiedzania, wypoczynku i zabawy, to doskonale trafiłeś.

Unikatowa w skali świata

Bratysława jest jedyną stolicą na świecie, która graniczy z dwoma państwami ? Austrią oraz Węgrami. To niejedyna wyjątkowość Słowacji. Można tu odpocząć, zwiedzając stare miasto i oglądając zamki i pałace, ale także się zabawić, korzystając z nocnego życia Bratysławy. Tego rodzaju rozrywek z pewnością nie zabraknie Ci podczas obozów studenckich w Bratysławie i wielu innych miejscach w całej Europie. Mnóstwo młodych ludzi chętnych do wspólnego spędzania czasu ? to może się podobać.

Zobacz uroki południa Słowacji

Odwiedź Bratysławę i przekonaj się, że jest to miasto, które kryje w sobie wiele atrakcji. Zobacz przepływający przez nią Dunaj, zwiedź stare miasto i odpocznij, ciesząc się świetną muzyką w jednym z wielu klubów słowackiej stolicy.

Sprawdź nasze oferty w Bratysławie

Wyjazdy studenckie do Bratysławy