Wyjazdy do Ukrainy

Ukraina to państwo rozłożone na wielu tysiącach kilometrów, które ma dostęp do Morza Czarnego. Jest bardzo różnorodna i atrakcyjna ze względu na kulturę miast, wyjątkową historię oraz wypoczynek nad ciepłym i mocno zasolonym morzem. Warto odwiedzić sąsiedzki kraj Polski.

Ukraina jest krajem zróżnicowanym, którego stolica leży w Kijowie. Rozciąga się od Polski na zachodzie, do Rosji na wschodzie. Graniczy także z Mołdawią, Białorusią, Węgrami, Słowacją oraz Rumunią. Największymi atrakcjami są wybrzeża i takie miasta jak Odessa oraz przepiękne miasta, w których dziedzictwo Słowian widać na każdym kroku. To nie tylko zachodni Lwów, przez wiele lat polskie miasto, ale także sam Kijów czy bardziej wschodnie Donieck lub Charków. Ukraina to wyjątkowe zabytki kilku kultur, które stykają się w tym miejscu.

Jednak nie tylko, a także bogate miejsca, gdzie można świetnie się zabawić. To nie tylko nadmorskie plaże, ciepło i przyjemna temperatura wody, ale także doskonałe kluby, w których można potańczyć i spotkać świetne osoby do wspólnego spędzenia wyjazdów zagranicznych.

Sprawdź nasze oferty w Ukrainie

Wyjazdy studenckie do Ukrainy