Wyjazdy do Słowacji

Słowacja to kraj górzysty, w którym szaleństwa na stoku nie może zabraknąć. Jest jednym z krajów sąsiadujących z Polską, dzięki czemu chętnie wybieranym przez turystów z naszego kraju. Oferuje świetną bazę noclegową, doskonałe stoki i mnóstwo zabawy w niejednym miejscu.

Słowacja to kraj ulokowany w terenach górzystych Tatr. Jego stolicą jest Bratysława, która leży na południowo-zachodnim krańcu państwa, nieopodal Wiednia. Słowacja to państwo powstałe z rozpadu Czechosłowacji. Słynie z doskonałych stoków i warunków do uprawiania białego szaleństwa. Stoki to zdecydowanie największa zaleta i turystyczna atrakcja Słowacji, która przyciąga tym wiele milionów turystów nie tylko z Polski, ale i z innych krajów Europy Środkowej. Warto także odwiedzić ciepłe geotermy, na przykład w Popradzie lub innym miejscu ulokowanym w słowackich Tatrach.

Słowacja to kraj górzysty, w którym jest jednak wiele miejsc do prawdziwej zabawy. To nie tylko kluby stolicy, ale także kultowe miejsca w górach, gdzie można spotkać wiele osób zainteresowanych przede wszystkim spędzeniem czasu w doskonałej atmosferze.

Sprawdź nasze oferty w Słowacji

Wyjazdy studenckie do Słowacji