Wyjazdy do Irlandii

Niewielka Irlandia to wyspa doskonała do zabawy, wycieczek, spacerów i dla miłośników piwa. Można zakosztować wody w różnych akwenach, ale raczej kraj nie słynie z gorącej pogody. Raczej łagodnego klimatu i niewielkich wahań temperatury. No i z festiwali.

Poznaj Irlandię i dowiedz, się co tu robić

Irlandia to wyspa i państwo leżące w Europie, graniczące z Wielką Brytanią. Wchodzi w skład Wysp Brytyjskich. Kraj ten leży w klimacie umiarkowanym ciepłym morskim, więc lato jest dość chłodne, ale za to zima łagodna. Stolicą państwa jest Dublin, jedno z piękniejszych miast na Wyspach. To także doskonały cel wyjazdów dla studentów do Irlandii, nie tylko tych, którzy liczą na zarobek, ale także takich, wybierających ofertę Party Camp i liczących na doskonałą zabawę przez cały pobyt.

Jaka waluta obowiązuje w Irlandii?

Euro.

Krajobraz i doskonałe piwo

Irlandia słynie przede wszystkim z przepięknego krajobrazu. Gdy już się tu pojawisz podczas jednej z wycieczek studenckich, musisz zobaczyć między innymi piękne klify, obiekty neolityczne na Nizinie Środkowoirlandzkiej oraz sam Dublin, miasto doskonale przystosowane do odpoczynku. Warto w nim zwiedzić nie tylko wyciągniętą żywcem z Harry?ego Pottera bibliotekę Old Library, ale także odwiedzić liczne w tym miejscu puby. Picie piwa jest narodowym sportem Irlandczyków, więc warto z tego skorzystać.
Z pewnością obozy studenckie w Irlandii z Party Camp zapadną Ci w pamięć. Pamiętaj, że to nie tylko Dublin, ale także Cork z doskonałymi warunkami do nurkowania. Zabawa na wodzie też gwarantowana.

Sprawdź nasze oferty w Irlandii

Wyjazdy studenckie do Irlandii