Wyjazdy do Finlandii

Jeden z najmniej znanych krajów w Polsce, mimo że leży w Europie. Finlandia to miejsce szczególne, gdzie więcej jest lasów, jezior i łosi niż ludzi. Ale gdy już wiesz, jak szukać, szybko przekonasz się, że w tym kraju zabawa to nie tylko lepienie bałwana.

Dlaczego warto odwiedzić Finlandię?

Stolicą tego państwa są Helsinki, czyli port nad Morzem Bałtyckim. To miasto, które z całą pewnością warto odwiedzić, bowiem widać po nim europejskość, rozwinięcie kraju oraz jego możliwości. Samo państwo leży na północy Europy i graniczy ze Szwecją, Norwegią oraz Rosją. Niska gęstość zaludnienia sprawia, że jest to miejsce idealne do odpoczynku. Chyba, że wiesz, gdzie szukać. Wtedy to świetna okazja na wycieczki studenckie, jakich jeszcze nie widziałeś. A wszystko to z Party Camp, z którym nigdy nie będziesz się nudził.

Jaka waluta obowiązuje w Finlandii?

Euro.

Poznaj atrakcje, z których słynie Finlandia

Finowie słyną z bycia zamkniętymi i wycofanymi. Jednak kiedy wiesz, w jaki sposób się z nimi bawić, okazuje się, że może być naprawdę gorąco. Zwłaszcza Helsinki to nowoczesne miasto, które może bardzo wiele. Jest tam olbrzymi dostęp do klubów, dlatego wyjazdy studenckie do Finlandii nie muszą być spędzane w saunie. Oprócz tego podczas lata studenckiego w Finlandii odkryjesz zabytki stolicy kraju oraz zobaczysz przepiękne krajobrazy, których w tym państwie nie brakuje. Pamiętaj, że bawić się można na różne sposoby, a Helsinki nie są miastem, które nocą idzie spać. Więc już teraz pomyśl, jak dobrze spędzić czas na północy Europy.

Sprawdź nasze oferty w Finlandii

Wyjazdy studenckie do Finlandii