Wyjazdy do Bośni

Bośnia, czy też Bośnia i Hercegowina, to kraj wielu kontrastów. Bogata historia, przeplata się z tragedią wojny w latach dziewięćdziesiątych, po której wciąż są miejsca z polami niewypałów lub zaminowanych terenów. Dlatego bez wątpienia warto wybrać się tu wraz z Party Camp.

Dowiedz się, co robić w Bośni

Bośnia i Hercegowina to kraj wyjątkowy. Duży teren jest pełen przepięknych atrakcji przyrodniczych, na przykład słynnych wodospadów Kravica nieopodal granicy z Chorwacją. Bośnia graniczy obecnie nie tylko z tym krajem, ale także z Serbią oraz Czarnogórą. Stolicą jest Sarajewo, czyli miasto, w którym można spędzić wiele czasu, nie tylko przy zabytkach, ale przede wszystkim na zabawie w jednym z klubów, które podczas wyjazdu studenckiego do Bośni na pewno odwiedzisz.

Jaka waluta obowiązuje w Bośni?

Marka zamienna.

Neum i jego niebywałe atrakcje

Choć Bośnia niemalże na całej długości pozbawiona jest dostępu do morza, miasto Neum stanowi wyjątek. Podczas lata studenckiego w Bośni nie możesz nie odwiedzić tego kurortu. Jest jedynym takim miejscem w całym kraju, na fragmencie wyłączonym spod jurysdykcji Chorwacji. Zaletą Neum są piękne, piaszczyste plaże i ciepła, krystalicznie czysta woda Adriatyku. Klimat jest doskonały do zabawy i imprez na plaży oraz Boat Party organizowanego przez Party Camp.
Innym miejscem, o którym musisz pamiętać podczas wycieczek studenckich jest Sarajewo. Sposób ukształtowania przypomina polski Gdańsk, a miasta łączy także przepiękna starówka oraz ilość mieszkańców. Może także oferta klubowa? Sprawdź to!

Sprawdź nasze oferty w Bośni

Wyjazdy studenckie do Bośni