Wyjazdy do Austrii

Kraj wyjątkowy, który bazuje na doskonałym położeniu w górach. Większość powierzchni zajmują Alpy, których część pokrywa lodowiec. Austriacki kierunek jest jednym z najbardziej popularnych wśród wielu osób. To państwo, które słynie z doskonałych stoków, świetnych warunków do jeżdżenia na nartach i zimy przez długi czas.

Austria to śródlądowy kraj europejski ulokowany na południe od Niemiec. Graniczy ze Szwajcarią, Włochami, Słowenia, Węgrami, Słowacją i Czechami. Stolicą jest Wiedeń położony na wschodzie kraju, nieopodal słowackiej Bratysławy, nad Dunajem. Austria to jednak nie tylko wyjątkowe góry, w których można znaleźć coś dla siebie, ale także dziedzictwo kulturowe wyjątkowej monarchii. To przepiękne miasta, wiele zabytków, historia Europy opowiedziana kulturalnymi wydarzeniami i dziełami. Szalej na stoku i baw się świetnie w ojczyźnie Mozarta.

Warto nadmienić, że Wiedeń to miasto o wielu obliczach, także tym zabawowym. Wiele tu klubów, w których do rana potańczysz przy rytmicznej muzyce. Poza tym górskie zajazdy są pełne piwa i wesołego śpiewu i każdy znajdzie tu ludzi, z którymi wyjazd będzie przyjemniejszy.

Sprawdź nasze oferty w Austrii

Wyjazdy studenckie do Austrii