Ameryka Południowa

Wyjazdy do Ameryki Południowej

Nie do końca zgłębiony ląd, który słynie z przyjemnej temperatury, doskonałych plaż, na których można bawić się bez końca oraz z doskonałego jedzenia i przepięknych krajobrazów, w których feeria barw jest nie do zapomnienia. Wybierasz się na wakacje? Wybierz podróż do Ameryki Południowej.

Najlepsze obozy studenckie za granicą? Sprawdź Amerykę Południową

Ameryka Południowa graniczy z tzw. Ameryką Łacińską i jest umiejscowiona w okolicach równika i na południe od niego. Największymi krajami na tym kontynencie są: Brazylia, Argentyna czy Kolumbia, choć warto także zwrócić uwagę na Chile, Peru czy sporo mniejszy Ekwador. To tutaj możesz przeżyć najpiękniejsze lato studenckie swojego życia na plażach Oceanu Spokojnego czy Atlantyckiego. Odwiedź największe miasta podczas obozów studenckich, baw się na Copacabanie, ciesz się plażą w Cercado de Lima, Antofagaście czy boskim Buenos Aires albo odkryj niezwykłe miejsca w Kajennie na Gujanie Francuskiej.

Wybierz ofertę Party Camp!

Już teraz możesz wyjechać na wyjazdy studenckie do Ameryki Południowej z Party Camp. Ciesz się doskonałymi plażami, przepięknymi widokami, wyjątkowym klimatem i niezliczoną ilością alkoholi i nie zapominaj, że żyje się tylko raz.

Sprawdź nasze oferty w Ameryce Południowej

Wyjazdy studenckie do Ameryki Południowej