Wyjazdy do Afryki

Czarny Ląd to ziemia wyjątkowa, bardzo zróżnicowana i przez wielu jeszcze nieodkryta. Co prawda ten kontynent jest częstym miejscem podróży Polaków, gdyż pojawiają się oni najchętniej w egipskiej Hurghadzie, to jednak wciąż stanowi dużą tajemnicę. A może chcesz ją zgłębić?

Zobacz piękniej na afrykańskim wybrzeżu

Afryka to ląd dość słabo odkryty i nieznany w Europie. Wiadomo, że warto korzystać z jej doskonałej pogody i mikroklimatu, który w wielu krajach jest naprawdę przyjemny. To miejsce, w którym czas płynie inaczej, a ludzie mniej się spieszą. Wybrzeża z obu stron to idealna okazja na obozy studenckie nad Oceanem Atlantyckim oraz Indyjskim. Zobacz wyjazdy studenckie do największych krajów tego kontynentu, do Egiptu, Maroka czy Arabii Saudyjskiej w jego części arabskiej oraz do Nigerii, Wybrzeża Kości Słoniowej czy Republiki Południowej Afryki w drugiej części Afryki.

Już teraz wybierz się do Afryki

Afryka to ziemia nieodkryta, ale z plażami tak pięknymi, że aż chce się jak najszybciej tam być. Teraz możesz, jeśli skorzystasz z oferty Party Camp, by przeżyć lato studenckie, o jakim Ci się nie śniło.

Sprawdź nasze oferty w Afryce

Wyjazdy studenckie do Afryki