Sylwester nad morzem? Plaża, morze i ptaków śpiew

Sylwestrowa noc na plaży to jedno z najpiękniejszych wspomnień, o jakich można pomarzyć. Szum fal, piękne fajerwerki i nowy, oby lepszy rok. Nadzieje rysowane na piasku mogą stać się tymi, które wyryjemy w kamieniu. Mogą rozpłynąć się wraz z większą falą. Nie przejmuj się przyszłością, zaplanuj Sylwestra już dziś i ciesz się niezwykłymi wspomnieniami na całe życie. Oto kilka propozycji na spędzenie Sylwestra nad morzem.

Kołobrzeg

Sylwester 2018/2019 w zachodniopomorskim? Czemu nie! Kołobrzeg to wyjątkowe miasto z wyjątkowymi atrakcjami. Latarnia morska, imponujące falochrony oraz długa i piaszczysta plaża. Imponujący bindaż kołobrzeski, ustronny park im. Stefana Żeromskiego oraz plac 18 marca to tylko niektóre atrakcje tego czterdziestopięciotysięcznego miasta. A do tego szeroka oferta lokali gastronomicznych. Wyjątkowy Sylwester 2018 w Kołobrzegu musi mieć godną oprawę, dlatego obok fajerwerków oraz wody pojawi się szampan i muzyka. Niezwykłe imprezy na plaży, wejście na molo oraz inne atrakcje sprawią, że ta jedyna noc będzie najbardziej niezapomnianą w życiu.

Władysławowo

Doskonała plaża, bardzo szeroka i pełna lokali, które oferują muzykę na żywo, morze szampana i wody. Tak wyglądać będzie Sylwester 2018/2019 we Władysławowie. Pokaz fajerwerków nad pełnym morzem może się podobać i zapaść w pamięci na bardzo długo. Do tego bliskość Jastrzębiej Góry, najdalej na północ wysuniętego zakątka Polski może skusić nie jednego sylwestrowicza. Największą atrakcją miasta, obok morskiego brzegu, jest z pewnością piękna aleja Gwiazd Sportu oraz ośrodek szkolenia sportowego w Cetniewie, gdzie wielu sportowców przygotowuje się do startu na najważniejszych imprezach lekkoatletycznych świata.

Sopot

Nieformalna stolica imprez w Polsce zachęca nie tylko najdłuższym drewnianym molo w Europie. To także liczne kluby, które potrafią pochłonąć na długie godziny. Piękno tego kurortu odkrywa się już po pierwszej lampce szampana. Muzyka, szalone imprezy, dużo ludzi i fajna ekipa. Sylwester w Sopocie to przeżycie, które można śmiało określić przymiotnikiem epickie. Obok molo, warto wymienić także tętniącą życiem ulicę Bohaterów Monte Cassino, potocznie zwaną ?Monciakiem? oraz słynną operę leśną, gdzie odbywają się najważniejsze koncerty plenerowe w Polsce.

Łeba ? cztery dni festiwalowej atmosfery

Najlepiej w tym zapowiada się Sylwester w otoczeniu białych wydm. Łeba zachęca nie tylko idealnym geograficznym położeniem, ale także imprezą organizowaną przez partycamp.pl. To Łeba Party Camp, czterodniowa festiwalowa atmosfera, liczne imprezy, doskonali dj-e oraz niezapomniane przeżycia. Podczas kilkudniowej zabawy znajdzie się okazja do zwiedzenia pięknego nadmorskiego kurortu, ale także do tego, aby zapuścić się w głąb Słowińskiego Parku Narodowego i popodziwiać ustronne lasy oraz imponującą wydmę łącką, która swego czasu przykryła miasteczko, a dziś wędruje w kierunku samej Łeby. Znalazłszy się na szczycie możemy obserwować widoki wprost niezwykłe, po prawej stronie morze, po lewej stronie trzecie największe jezioro w Polsce ? Łebsko, a po środku bieluteńka pustynia niczym śniegiem przykryta. Istna bajka! W tej scenerii rozegra się najlepszy Sylwester 2018/2019 nad polskim morzem. Nie możecie tego przegapić!

Najbardziej wyjątkowa noc tego roku nie może odbyć się bez Ciebie! Dlatego nie zwlekaj i wybierz ofertę Łeba Party Camp lub wybierz się nad polskie morze w jednym z innych kurortów, aby cieszyć się niezapomnianą końcówką roku 2018 i z przytupem powitać rok 2019. Sylwester 2018/2019 w Łebie to najgorętsza impreza tej nocy. Nie przegap jej i już dziś zainteresuje się ofertą na partycamp.pl!